Týmový lékař v neděli ráno uklidnil české fanoušky. "Radkovi v noci po zápase udělali CT hlavy a páteře, které víceméně nic závažného neprokázalo. Jen povrchní poranění hlavy a otřes mozku. Dnes už je docela dobrý. Je ale nešťastný, že pro něj šampionát skončil," řekl lékař reprezentace Radomír Holibka novinářům.

Martínek byl z ledu odvezen na nosítkách a následně putoval na vyšetření do nemocnice, kde zůstal přes noc. Dnes, nebo v pondělí by měl ještě absolvovat další vyšetření hrudní páteře na magnetické rezonanci, protože cítí mírné bolesti. "Uvidíme, jestli to bude na Slovensku, nebo už v Česku," uvedl Holibka.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se