Vystudovaný zubař z Freiburgu šéfuje světovému hokeji už téměř dvacet let. Když mluví o Česku a českém hokeji, vzpomene si na bučení fanoušků na svou osobu a také na Aleše Hušáka. S kontroverzním šéfem Sazky je stále v kontaktu.

"Byly to dobré časy, když jsme spolupracovali. Je to velmi dynamický a kreativní člověk. Bez něj by v Praze ta hokejová hala nestála a hodně pomohl i při přidělení pořadatelství MS v roce 2015," tvrdí Fasel.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se