Slovenští hokejisté se na mistrovství světa do existenčních potíží dostali poté, co v základní skupině porazili pouze Slovince. Nečekaně totiž prohráli s dobře hrajícími Němci i se silným Ruskem. Naději jim může dodávat fakt, že proti sborné hráli poměrně slušně a od bodů je dělila i trocha smůly.
Na druhé straně stojí Češi. Tři zápasy, tři výhry za tři body. Nikdo na turnaji nemá tak skvělou bilanci. Do čtvrtfinále by mohli čeští hokejisté postoupit za určité situace už teď, výhra v jednom z následujících tří zápasů jim dává prakticky jistotu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






