Na hokejovém mistrovství světa na Slovensku kvete černý obchod s lístky. Některé praktiky jsou však ještě černější než ty, které využívají obyčejní překupníci vstupenek, jichž se před bratislavskou Orange Arenou pohybují desítky.

Začínají se množit případy zfalšovaných vstupenek, které podvodníci nabízejí fanouškům. Policie už obvinila podvodníka, který rakouským fanouškům prodal lístky za 1500 eur. Hrozí mu až dva roky vězení.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se