Hokejisté Slovenska jsou na hraně propasti. Federální derby se jim nepovedlo a pokud v sobotním utkání s Finskem prohrají, můžou na postup do čtvrtfinále zapomenout.

Jak kritickou situaci slovenští hráči vidí? Tady je několik odpovědí.

Útočník Marián Gáborík
"O čtvrtfinále budeme bojovat do poslední možné sekundy. Musíme sa poučit ze zápasu proti Čechům a jít dál. Nic jiného se nedá dělat.

Taková vývoj šampionátu jsem já ani spoluhráči nečekali. Je to ale tak a musíme sa s tím smířit. My se nekoukáme na to, na koho se můžeme spoléhat a kdo proti komu musí něco uhrát. Soustředíme se jen na svoje výkony. musíme proti Finsku vyhrát a to je všechno.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se