Česká tenistka Petra Kvitová vyhrála turnaj v Madridu. Jednadvacetiletá Češka v dnešním finále porazila pátou hráčku světa Viktorii Azarenkovou z Běloruska 7:6, 6:4 a získala třetí titul v sezoně.

Kvitová vstoupila do zápasu skvěle a záhy vedla 3:0. Azarenková však vyrovnala a o výsledku prvního setu musela rozhodnout zkrácená hra, kterou vyhrála česká tenistka 7:3. Druhou sadu Kvitová zlomila za stavu 3:3, kdy sebrala stejně staré Bělorusce podání a poté už při vlastním servisu dovedla zápas do vítězného konce.

 

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se