Parádní jízda šampionátem nekončí. Čeští hokejisté vyhráli i šesté utkání na turnaji. V bezstarostném zápase porazili Německo 5:2 a ve čtvrtfinále se střetnou s reprezentací Spojených států.

V poslední utkání osmifinálové skupiny E Čechům o nic nešlo, už předem bylo jasné, že první místo a tedy nejlepší výchozí pozici pro play-off nemůžou ztratit. Ani Němci zápas příliš „nehrotili“, a tak se hrálo v oddychovém tempu a Češi z něho ve druhé třetině utekli k jasnému vítězství.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se