Parádní jízda šampionátem nekončí. Čeští hokejisté vyhráli i šesté utkání na turnaji. V bezstarostném zápase porazili Německo 5:2 a ve čtvrtfinále se střetnou s reprezentací Spojených států.
V poslední utkání osmifinálové skupiny E Čechům o nic nešlo, už předem bylo jasné, že první místo a tedy nejlepší výchozí pozici pro play-off nemůžou ztratit. Ani Němci zápas příliš „nehrotili“, a tak se hrálo v oddychovém tempu a Češi z něho ve druhé třetině utekli k jasnému vítězství.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









