Krásný, ale malý a drahý. Takový je zrekonstruovaný bratislavský Zimní stadion Ondreje Nepely, po dobu šampionátu přejmenovaný na Orange Arenu. Přestavba vyšla téměř na sto milionů eur (2,4 miliardy korun), i když se původně hovořilo o třiceti milionech.

Na rozdíl od Prahy stavělo v Bratislavě halu město a 40 miliony eur přispěl i stát. Srovnání se Sazka Arenou je ale na místě - i na Slovensku se hokejový stánek pro mistrovství světa několikanásobně prodražil.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se