Útočník Jan Marek diskutoval se čtenáři IHNED.cz, otázky směřovaly i na středečního čtvrtfinálového soupeře. "Vzhledem k tomu, že americký tým vůbec neznám, nedokážu odpovědět," reagoval Marek na dotaz, kdo je z amerického týmu nejnebezpečnější.

O čem také ještě Marek mluvil?

O tom, proč ho nemají hokejisté z Ruska rádi

"Myslím si, že to je proto, že si nenechám nic líbit, nebudu jim skákat do zadku a budu se k nim chovat tak, jak oni se chovají ke mně."

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se