Útočník Jan Marek diskutoval se čtenáři IHNED.cz, otázky směřovaly i na středečního čtvrtfinálového soupeře. "Vzhledem k tomu, že americký tým vůbec neznám, nedokážu odpovědět," reagoval Marek na dotaz, kdo je z amerického týmu nejnebezpečnější.
O čem také ještě Marek mluvil?
O tom, proč ho nemají hokejisté z Ruska rádi
"Myslím si, že to je proto, že si nenechám nic líbit, nebudu jim skákat do zadku a budu se k nim chovat tak, jak oni se chovají ke mně."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







