V šesti zápasech čeští hokejisté ani jednou neprohráli. Kdyby si ale porážku vybrali v příštím duelu, mělo by to pro ně fatální následky. Zápas, který rozhodne o tom, jestli bude šampionát úspěšný, nebo neúspěšný, sehraje Hadamczikův tým proti Američanům.
Podobně jako před sedmi lety, kdy v Praze domácí reprezentace vyhrála všech šest zápasů, ale ten sedmý, právě se Spojenými státy, po nešťastném průběhu ztratila. Češi tehdy vedli 2:0, ale i vinou smůly nechali Američany vyrovnat a následně prohráli na nájezdy.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








