V šesti zápasech čeští hokejisté ani jednou neprohráli. Kdyby si ale porážku vybrali v příštím duelu, mělo by to pro ně fatální následky. Zápas, který rozhodne o tom, jestli bude šampionát úspěšný, nebo neúspěšný, sehraje Hadamczikův tým proti Američanům.

Podobně jako před sedmi lety, kdy v Praze domácí reprezentace vyhrála všech šest zápasů, ale ten sedmý, právě se Spojenými státy, po nešťastném průběhu ztratila. Češi tehdy vedli 2:0, ale i vinou smůly nechali Američany vyrovnat a následně prohráli na nájezdy.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se