Vidět letní olympijské hry v Londýně 2012 na vlastní oči, tak tuhle možnost bude mít nezvykle mnoho českých diváků. Český olympijský výbor získal od pořadatelů her téměř 30 tisíc vstupenek, několikanásobně víc než na jakýchkoliv předchozích hrách.
Dosud bylo největším počtem 9 tisíc lístků na hry v roce 2004 v Aténách. „Chceme využit toho, že Londýn je takřka za humny, lehce dosažitelný. Další olympijské hry v Evropě nemusí být dvacet let,“ řekl v rozhovoru pro HN místopředseda ČOV pro ekonomiku a marketing Jiří Kejval.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









