Žijeme Londýnem, tak se jmenuje kampaň českého olympijského výboru propagující olympijské hry v Londýně 2012, která odstartuje 24. května v Brně a bude pokračovat v dalších místech republiky. Dává si za cíl přiblížit veřejnosti atmosféru a hodnoty nejvýznamnějšího sportovního svátku na světě.

"Londýn je téměř za rohem, olympiáda za humny. V dalších dvaceti letech nemusí Evropa olympijské hry hostit. Chceme propagovat olympijské myšlenky netradičním a hlavně účinným způsobem," prohlásil předseda ČOV Milan Jirásek.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se