Češi do zápasu sice vstoupili aktivně, ale prakticky od druhého střídání převzali iniciativu Američané. Za nulu na svém kontě mohli děkovat hlavně Ondřeji Pavelcovi, kterému navíc ve 4. minutě pomohla po sérii odrazů tyčka.
Chvíli na to zase vychytal v přesilové hře Spojených států Smithe. „Nenastoupili jsme moc dobře, ale díky bohu, že nás Ondra podržel. Připomínalo mi to Hašana v Naganu,“ pochválil českého brankáře Jaromír Jágr.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







