Jeho tým zatím zažívá jízdu, na kterou není z posledních šmapionátů příliš zvyklý. Ve všech šesti zápasech tým Aloise Hadamczika vyhrál a díky pěkné a hlavně účelné hře jsou Češi po letech povážováni za vážného kandidáta na mistrovský titul.
Vše ale může být zapomenuto, jestliže se jeho manšaftu nepodaří ve čtvrtfinále zdolat Američany. "Myslím na to, že hrajeme dobře a věřím, že tým bude hrát dobře. Je důležité, aby byl tým dobře připraven na těžký zápas, aby ho zvládl. Musíme začít ze zodpovědné obrany a hry a s dobrým pohybem," řekl ve dni volna Hadamczik.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








