Jeho tým zatím zažívá jízdu, na kterou není z posledních šmapionátů příliš zvyklý. Ve všech šesti zápasech tým Aloise Hadamczika vyhrál a díky pěkné a hlavně účelné hře jsou Češi po letech povážováni za vážného kandidáta na mistrovský titul.

Vše ale může být zapomenuto, jestliže se jeho manšaftu nepodaří ve čtvrtfinále zdolat Američany. "Myslím na to, že hrajeme dobře a věřím, že tým bude hrát dobře. Je důležité, aby byl tým dobře připraven na těžký zápas, aby ho zvládl. Musíme začít ze zodpovědné obrany a hry a s dobrým pohybem," řekl ve dni volna Hadamczik.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se