Kapitán Tomáš Rolinek po semifinále klopil oči k zemi. Loni po zápase se Švédy slavil a mohl se těšit na finále, letos musí překousnout to, že s perfektně fungujícím týmem, který na šampionátu dosud ani jednou neprohrál, bude bojovat jen o bronz.

Doteď sedm vítězství v řadě a najednou porážka v semifinále. To je velké zklamání, že?
To je špatná otázka po prohraným semifinále. Jasně, že je to velký zklámání. Věděli jsme, že máme silný tým a že můžeme jít až do finále. Bohužel... Švédové hráli výborně.

Překvapili vás Švédové?
To bych ani neřekl. My jsme na ně byli připravení. Ale bohužel měli skvělý protiútoky, dva na jednoho, tři na dva... My jsme si na to chtěli dát pozor, ale propadli jsme několikrát v útočným pásmu. Když oni tam získali puk, tak šli okamžitě do brejku.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se