Hokejové mistrovství světa v Bratislavě končí, ale už brzy se tam možná vrátí. V dějišti právě skončeného šampionátu se totiž zrodil nápad, aby se Slováci podíleli na pořádání šampionátu v roce 2015, který byl loni přidělen České republice. Původní plán počítá s tím, že by se opět hrálo v pražské O2 Areně a ostravské ČEZ Areně.
Prezident Českého svazu ledního hokeje Tomáš Král v rozhovoru pro HN a MF Dnes zájem Slováků o společné pořadatelství potvrdil. "Začíná se o tom mluvit, ale zatím ne na oficiální úrovni," prohlásil Král.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







