Už dva týdny si Tiger Woods nezahrál golf. Dokonce neodpálil ani jedinou tréninkovou ránu. Místo toho je v rukou lékařů, kteří se snaží dát dohromady jeho pochroumané koleno a achilovku. I proto se pětařicetiletý bývalý první hráč světa pohybuje momentálně o berlích a chodí ve speciálně upravené botě, která má ulevit jeho bolavé noze.

Přesto ale Woods věří, že na US Open, které se hraje od 16. do 19. června, chybět nebude. Trénovat ale začne nejdřív až někdy na konci příštího týdne. "pokud jde o můj start na Us Open, udělám vše proto, abych byl připraven hrát," vzkázal Woods.

 

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se