Britský pilot formule 1 Lewis Hamilton už má plné zuby pozornosti, které jeho jízdě věnují traťoví komisaři. Ve Velké ceně Monaka jezdec stáje McLaren dostal dvacetisekundovou penalizaci za sporný manévr na Pastora Maldonadu, ještě předtím musel projet boxovou uličkou za havárii s Felipe Massou.

"Ze šesti závodů jsem byl pětkrát předvolaný před komisaře. To je vtip. Totálně ubohý vtip,“ zlobil se Hamilton.
Na otázku, proč organizátoři věnují jeho jízdě tolik pozornosti, odvětil s nadsázkou: “Možná proto, že jsem černý. Tak to přece říkal i Ali G,“ připomněl fiktivní postavu, kterou ztvárnil britský komik Sacha Baron Cohen.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se