Některé tradiční prvoligové kluby po celé Evropě v letošní sezoně obsadily sestupová místa, což znamená jejich pád do druhé ligy. S nejvyšší soutěží se tak loučí například Monaco nebo Deportivo La Coruňa, dva úspěšné kluby Ligy mistrů z roku 2004. Za jejich pád můžou většinou ekonomické problémy a následná herní krize.
Neúspěch klubů postihne také Radoslava Kováče a Marka Štěcha z West Hamu. S Frankfurtem opustil Bundesligu vicemistr světa do dvaceti let z roku 2007 Martin Fenin.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






