Některé tradiční prvoligové kluby po celé Evropě v letošní sezoně obsadily sestupová místa, což znamená jejich pád do druhé ligy. S nejvyšší soutěží se tak loučí například Monaco nebo Deportivo La Coruňa, dva úspěšné kluby Ligy mistrů z roku 2004. Za jejich pád můžou většinou ekonomické problémy a následná herní krize.

Neúspěch klubů postihne také Radoslava Kováče a Marka Štěcha z West Hamu. S Frankfurtem opustil Bundesligu vicemistr světa do dvaceti let z roku 2007 Martin Fenin.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se