Martina Sáblíková je v plné přípravě na další sezonu a než příjdou na řadu brusle, užívá si i jiných sportů. Velké cíle má například v cyklistice.

V jaké fázi přípravy teď jste a jak to probíhá?
Nyní se snažím dělat vše, co jde: Jezdím na kole, na bruslích, hraju nohejbal, fotbal, basketbal... moc toho, co nedělám, v této chvíli není.

Už jste si stihla odpočinout, byla jste na dovolené?
Na dovolenou pojedu až po mistrovství republiky v silniční cyklistice, takže všechno krásné mám ještě před sebou.

Kolik už jste letos na kole najezdila?
Nevím, zatím jsem to nepočítala. Snažím se jezdit co nejvíc, ale občas mi to pokazí třeba špatné počasí. Určitě na tom ale sedím častěji, než loni. Teď jezdím už od začátku května, zatímco loni jsem začínala až o měsíc později.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se