Češi na úvod japonského Kirin Cupu remizovali bez branek s Peru. I přes nepříliš přesvědčivý výkon jsou hráči s předvedenou hrou spokojeni a dokonce mají šanci na celkový triumf v turnaji.
„Turnaj je dobře rozehraný, s Japonskem chceme vyhrát,“ připomněl v rozhovoru pro ihned.cz Michal Kadlec úterní zápas s Japonskem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






