Tiger Woods se odhlásil z US Open, druhého turnaje kategorie major v sezoně, který se hraje příští týden. Důvodem jsou přetrvávající zdravotní potíže s levým kolenem a achilovkou.
Pětatřicetiletý Woods bude na US Open chybět poprvé od roku 1994, kdy dokončil střední školu. Šestnáct startů proměnil ve tři vítězství a další čtyři umístění v první desítce. Celkem vyhrál čtrnáct turnajů kategorie major, ale ten poslední v roce 2008 právě na US Open.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







