Tiger Woods se odhlásil z US Open, druhého turnaje kategorie major v sezoně, který se hraje příští týden. Důvodem jsou přetrvávající zdravotní potíže s levým kolenem a achilovkou.

Pětatřicetiletý Woods bude na US Open chybět poprvé od roku 1994, kdy dokončil střední školu. Šestnáct startů proměnil ve tři vítězství a další čtyři umístění v první desítce. Celkem vyhrál čtrnáct turnajů kategorie major, ale ten poslední v roce 2008 právě na US Open.

 

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se