Disciplinární komise ČMFS znovu rozplétá případ údajné korupce při předloňském prvoligovém utkání Olomouc - Bohemians Praha.

Případ otevřela poté, co minulý týden před olomouckým okresním soudem bývalý sportovní ředitel klubu Jiří Kubíček obvinil trenéra Sigmy Zdeňka Psotku a šéfa klubu Jaromíra Gajdu. Vedle zmíněné trojice si komise pozvala i pokladníka olomouckého klubu Ladislava Římského a asistenta trenéra Martina Kotůlka.

Na Strahov ale nakonec dorazil jen Kubíček, zástupci Sigmy Olomouc včera komisi oznámili, že dnes vypovídat nebudou.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se