Disciplinární komise ČMFS znovu rozplétá případ údajné korupce při předloňském prvoligovém utkání Olomouc - Bohemians Praha.
Případ otevřela poté, co minulý týden před olomouckým okresním soudem bývalý sportovní ředitel klubu Jiří Kubíček obvinil trenéra Sigmy Zdeňka Psotku a šéfa klubu Jaromíra Gajdu. Vedle zmíněné trojice si komise pozvala i pokladníka olomouckého klubu Ladislava Římského a asistenta trenéra Martina Kotůlka.
Na Strahov ale nakonec dorazil jen Kubíček, zástupci Sigmy Olomouc včera komisi oznámili, že dnes vypovídat nebudou.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





