Českomoravský fotbalový svaz se bude zodpovídat disciplinární komisi za řádění fanoušků ve finále Ondrášovka Cupu v Jihlavě, které svaz pořádal. Vedení ČMFS se zároveň v reakci na problémy s fanoušky rozhodlo, že stadion pro pohárové finále se bude od příští sezony vybírat i s ohledem na bezpečnostní opatření.

"Při projednávání událostí z pohárového finále bude k pořadateli utkání v Jihlavě, tedy ke svazu, přistupováno stejně, jako by šlo o jakýkoli jiný zápas pořádaný klubem," stojí v prohlášení ČMFS. 

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se