Českomoravský fotbalový svaz se bude zodpovídat disciplinární komisi za řádění fanoušků ve finále Ondrášovka Cupu v Jihlavě, které svaz pořádal. Vedení ČMFS se zároveň v reakci na problémy s fanoušky rozhodlo, že stadion pro pohárové finále se bude od příští sezony vybírat i s ohledem na bezpečnostní opatření.
"Při projednávání událostí z pohárového finále bude k pořadateli utkání v Jihlavě, tedy ke svazu, přistupováno stejně, jako by šlo o jakýkoli jiný zápas pořádaný klubem," stojí v prohlášení ČMFS.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





