Když byl v lednu Zdeněk Kudela ve Viktorii Žižkov jmenován generálním ředitelem, chtěl vrátit na Žižkov první ligu a to se mu i podařilo. Přesto se nyní nečekaně rozhodl ve funkci skončit. "Prostě ve mně bouchly saze a odcházím," řekl pro IHNED.

Finanční problémy nekončí

Viktoria do první ligy postoupila z druhé příčky za Duklou, na stadionu už se začal budovat vyhřívaný trávník a licenční komise fotbalového svazu účast týmu z pražského Žižkova v nejvyšší soutěži schválila. Přesto se Kudela rozhodl dát k 30. červnu výpověď...

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se