Když byl v lednu Zdeněk Kudela ve Viktorii Žižkov jmenován generálním ředitelem, chtěl vrátit na Žižkov první ligu a to se mu i podařilo. Přesto se nyní nečekaně rozhodl ve funkci skončit. "Prostě ve mně bouchly saze a odcházím," řekl pro IHNED.
Finanční problémy nekončí
Viktoria do první ligy postoupila z druhé příčky za Duklou, na stadionu už se začal budovat vyhřívaný trávník a licenční komise fotbalového svazu účast týmu z pražského Žižkova v nejvyšší soutěži schválila. Přesto se Kudela rozhodl dát k 30. červnu výpověď...
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





