Barcelona nebo Manchester? Ani náhodou, čeští fotbaloví mladíci se na evropském šampionátu neukázali v příliš dobrém světle, a tak si o nabídkách od světových velklubů budou moci leda vyprávět.
"Je to škoda, protože měli na víc," hodnotí vystoupení reprezentace do jednadvaceti let na mistrovství Evropy Pavel Zíka ze společnosti Sport Invest.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









