Nejobávanější fotbalový tým v českém fotbale je před zánikem. FC Děčín, složený téměř výhradně z romských fotbalistů, totiž nesplatil pokuty, které dostal za loňskou sezonu za napadení a nadávky soupeřů, ale i rozhodčích a diváků v nejnižší možné soutěži - III. třídě dospělých.

Většina ostatních týmů už vzkázala, že proti FC Děčín odmítá nastoupit a na Facebooku se rozrůstá petice za zrušení romského týmu. "Aby se s tím konečně něco dělalo, a ne se to zametlo pod koberec! Jsem hráčem Boletic a dle informací našeho předsedy my proti nim už nikdy nenastoupíme. Nebudeme poslední tým, který se k tomu takto postaví!" napsal do diskuze obránce Tomáš Beutler.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se