Truchlivý scénář se českého fotbalového fanouška se pomalu naplňuje. Přiblížila se totiž varianta, že žádná z českých televizí nebude vysílat mistrovství Evropy v roce 2012.
"Vypadá to velice špatně. Ta cena, kterou po nás chtějí, je nemorální," řekl HN Jiří Ponikelský, šéf ČT4. Majitelé práv původně požadovali 130 milionů. I když zlevňují.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







