Fotbalisté Plzně bez problémů zvládli i odvetu 2. předkola Ligy mistrů. Jerevanský celek Pjunik porazili 5:1 a v součtu s výhrou 4:0 z prvního utkání snadno postupují do třetího předkola. Dalším protivníkem budou fotbalisté Rosenborgu Trondheim.

"Jsem rád, že jsme divákům ukázali ofenzivní fotbal se spoustou šancí. Dali jsme pět branek, diváci musí být spokojení," řekl trenér Pavel Vrba.

Plzeň neměla na přestavovaném stadionu ve Štruncových sadech s arménským protivníkem moc velkou práci. Na českém mistrovi byla znát chuť do hry, ani na okamžik nikdo nemohl přemýšlet o tom, že by odvetu Plzeňští vypustili.

Už v osmé minutě trefil domácí záložník Kolář břevno, o chvilku později orazítkovala hlavička Bystroně břevno! Na góly se čekalo ale až do konce prvního poločasu - na jeho sklonku ale spadly do jerevanské branky hned tři!