Že by se chystala přestupová bomba? Sparťanského stopera Tomáše Řepku vábí do Jablonce Miroslav Pelta.
"Abych řekl pravdu, s Tomášem jsem si jednou telefonoval a sondoval jeho současnou situaci ve Spartě. A jak to tak vidím, pro obě strany by bylo nejlepší, kdyby Letnou opustil," citoval isport.cz slova Pelty.
IHNED.cz mluvil krátce přímo s Tomášem Řepkou. "Jestli půjdu do Jablonce? To já nevím, záleží na tom, jak se rozhodne Sparta," řekl obránce se zkušenostmi z Fiorentiny i West Hamu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





