Že by se chystala přestupová bomba? Sparťanského stopera Tomáše Řepku vábí do Jablonce Miroslav Pelta.

"Abych řekl pravdu, s Tomášem jsem si jednou telefonoval a sondoval jeho současnou situaci ve Spartě. A jak to tak vidím, pro obě strany by bylo nejlepší, kdyby Letnou opustil," citoval isport.cz slova Pelty.

IHNED.cz mluvil krátce přímo s Tomášem Řepkou. "Jestli půjdu do Jablonce? To já nevím, záleží na tom, jak se rozhodne Sparta," řekl obránce se zkušenostmi z Fiorentiny i West Hamu.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se