Gambrinus liga ještě nemá odehráno ani první kolo nového ročníku a už zná jméno prvního padlého kouče. Baník Ostrava po sérii mizerných výkonů odvolal Karola Marka.

Vedení slezského celku tak učinilo na zasedání bezprostředně po prohraném zápase s Teplicemi, ve kterém Baník vedl dokonce o dvě branky, kritické chyby v obraně ho ale stály jak první ligové body, tak hlavního trenéra.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se