Gambrinus liga ještě nemá odehráno ani první kolo nového ročníku a už zná jméno prvního padlého kouče. Baník Ostrava po sérii mizerných výkonů odvolal Karola Marka.
Vedení slezského celku tak učinilo na zasedání bezprostředně po prohraném zápase s Teplicemi, ve kterém Baník vedl dokonce o dvě branky, kritické chyby v obraně ho ale stály jak první ligové body, tak hlavního trenéra.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






