Jsou v play-off Ligy mistrů, těší se, že si v evropských pohárech zahrají celý podzim. V prvním poločase odvety s Rosenborgem Trondheim to ale vypadalo s fotbalisty Plzně všelijak, jen ne dobře. Ve druhém poločase ale Západočeši výrazně přidali, nakonec vyhráli 3:2 a v cestě do Ligy mistrů už jim stojí jen jeden soupeř.

"Trenérovi už chvílemi docházel dech, ale zasloužili jsme si to. Ve druhém poločase jsme už hráli skvěle," řekl po utkání s Trondheimem plzeňský kapitán Pavel Horváth.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se