Porážka na Bohemians dobrou náladu v Plzni nezkazila. Pavel Horváth přišel k on-line rozhovoru se čtenáři IHNED.cz s úsměvem na tváři, v tiskovém centru stadionu ve Štruncových sadech se hecoval se spoluhráči Pilařem, Bakošem a Jiráčkem. "Pojď už na ryby, Péťo," volal plzeňský kapitán na Jiráčka poté, co skončil více než půlhodinové odpovídání na dotazy.

Otázky na Horvátha často mířily na jeho pověstné vtipkování a také na údajnou nadváhu. "Nějak moc jsem po mistrovských oslavách nepřibral, pohybuju se v rozmezí dvě kila nahoru, dvě kila dolů. Bojuju s tím každý den, takže v normálu," odpověděl Horváth na první dotaz.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se