Fotbalová Slavia může přijít o hlavního šéfa svého „kotle“, tedy jádra fanoušků, které se stará o atmosféru na stadionu. Obvodní soud na Praze 7 zakázal neoficiálnímu vůdci slávistických fanoušků Lukáši Valovi známému jako „Strašák“ na rok vstup na fotbal. Rozhodnutí potvrdili IHNED.cz sám Vala i trestní kancelář Obvodního soudu pro Prahu 7.

Příkaz soud vydal na základě incidentu, kterého se Vala dopustil na jarním derby proti Spartě na Letné. „Strašák“ a další příznivci Slavie se zde na začátku dubna předháněli se sparťany v odpalování zábavní pyrotechniky.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se