Fotbalová Slavia může přijít o hlavního šéfa svého „kotle“, tedy jádra fanoušků, které se stará o atmosféru na stadionu. Obvodní soud na Praze 7 zakázal neoficiálnímu vůdci slávistických fanoušků Lukáši Valovi známému jako „Strašák“ na rok vstup na fotbal. Rozhodnutí potvrdili IHNED.cz sám Vala i trestní kancelář Obvodního soudu pro Prahu 7.
Příkaz soud vydal na základě incidentu, kterého se Vala dopustil na jarním derby proti Spartě na Letné. „Strašák“ a další příznivci Slavie se zde na začátku dubna předháněli se sparťany v odpalování zábavní pyrotechniky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












