Po druhém kole Ondrášovka Cupu už je jeden prvoligový tým ze hry. Fotbalisté Příbrami, kterým se v lize skvěle daří, překvapivě vypadli s druholigovým Sezimovým Ústím. Na jeho hřišti prohráli 1:3.
Naopak ostatní prvoligisté úlohu favorita bez problémů splnili. Slavia rozdrtila pražský Meteor 6:14, Bohemians 1905 nadělili sedm branek Nové Pace. Postoupily i Liberec, České Budějovice a Mladá Boleslav.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





