Po druhém kole Ondrášovka Cupu už je jeden prvoligový tým ze hry. Fotbalisté Příbrami, kterým se v lize skvěle daří, překvapivě vypadli s druholigovým Sezimovým Ústím. Na jeho hřišti prohráli 1:3.

Naopak ostatní prvoligisté úlohu favorita bez problémů splnili. Slavia rozdrtila pražský Meteor 6:14, Bohemians 1905 nadělili sedm branek Nové Pace. Postoupily i Liberec, České Budějovice a Mladá Boleslav.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se