"Jedeme uhrát kvalitní výsledek, chceme se naladit na zápas ve Skotsku," znělo z kabiny české fotbalové reprezentace. Místo toho ale přišlo v Oslo další zklamání. Blamáž a vysoká prohra 0:3 s Norskem, stejně jako hrozný výkon na hřišti, příliš optimismu hráčům a hlavně českým fotbalovým fanouškům nepřidal.
Všichni do jednoho ale svalují vinu na jediného muže. Není to Tomáš Rosický, ani včera nepříliš nebezpečný Milan Baroš. Je to Michal Bílek, kouč reprezentace, který za dva a půl roku ve funkci áčko vůbec nikam neposunul. Jeho obliba u příznivců klesá, po včerejší ostudě se začíná volat po jeho rezignaci. IHNED.cz zjišťoval, co na včerejší tragédii v Norsku a případnou změnu trenéra říkají fotbaloví experti.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










