Karel Abraham by ve víkendové Velké ceně České republiky rád protrhl brněnskou smůlu. Od roku 2007 tu totiž nedokončil žádný závod, většinou ho zastavily pády. Teď pojede poprvé v kategorii v MotoGP.
"Kdybych zůstal o třídu níž, mohl jsem možná jezdit o bednu. Ale třeba taky ne. Přestupu každopádně nelituji," řekl v rozhovoru HN.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





