Předvedli výkon, za který si účast v základní skupině Ligy mistrů zaslouží. Fantastická, pohádková, senzační, taková byla včerejší výhra 3:1 fotbalistů Plzně v prvním zápase play-off Ligy mistrů na půdě FC Kodaň.
A také milionová. Plzeň totiž mj. hraje o velké peníze. Za postup mezi evropskou smetánku by totiž inkasovala 223 milionů korun.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





