Plzeň čeká ve středu odveta čtvrého předkola o postup do Ligy mistrů proti Kodani. A po výsledku 3:1 pro západočechy z Dánska nemá Pavel Horváth důvod, aby se na zápas netěšil.
„Do práce se těším moc. Za poslední roky je to nejdůležitější zápas, který budu hrát a doufám, že nebude poslední,“ pronesl na předzápasové tiskové konferenci Horváth.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








