Už jen poslední krok chybí fotbalistům plzeňské Viktorie k vysněnému postupu do základní skupiny Ligy mistrů. Pokud dnes Plzeň neprohraje o tři góly s dánskou Kodaní, může se těšit na účast v nejprestižnější klubové soutěži světa a finanční injekci v podobě 226 milionů korun.
Trenér Viktorky Pavel Vrba by měl mít k dispozici kompletní kádr a tak se po prvním zápase v Kodani, který plzeňáci vyhráli 3:1, očekává potvrzení postupu. Nevýhodou českého mistra by ale mohl být přesun domácího utkání do pražského Edenu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







