To, co dokázali fotbalisté Plzně, se rovná zázraku. Po zisku poháru, titulu i superpoháru, se tým pod taktovkou Palvla Vrby kvalifikoval do základní skupiny Ligy mistrů.
Plzeňské hráče čeká ale místo oslav další dřina. "Nějáké oslavy jsou teď úplně mimo! Ještě dneska jedeme na hotel do Plzně, ráno nás čeká regenerace a v pondělí už hrajeme doma se Spartou," řekl brankář Viktorky Marek Čech.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





