Sen je skutečností. Fotbalisté Plzně porazili Kodaň i podruhé a jsou v Lize mistrů. Záložník Václav Pilař přišel mezi novináře šťastný, úsměv měl od ucha k uchu a oči trošku zarudlé. "Obrečeli jsme to," přiznal, jak moc na Plzeňské obrovský úspěch dolehl.

Dokázali jste to a jste v Lize mistrů. Dají se vůbec popsat vaše pocity?
Užíváme si to. Splnil se nám krásný sen. Na mě to nějak spadlo, přemýšlím o tom. Jsem šťastný.

Co se dělo v kabině po zápase?
Užili jsme si to, zakřičeli jsme si a brečeli jsme štěstím.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se