Sen je skutečností. Fotbalisté Plzně porazili Kodaň i podruhé a jsou v Lize mistrů. Záložník Václav Pilař přišel mezi novináře šťastný, úsměv měl od ucha k uchu a oči trošku zarudlé. "Obrečeli jsme to," přiznal, jak moc na Plzeňské obrovský úspěch dolehl.
Dokázali jste to a jste v Lize mistrů. Dají se vůbec popsat vaše pocity?
Užíváme si to. Splnil se nám krásný sen. Na mě to nějak spadlo, přemýšlím o tom. Jsem šťastný.
Co se dělo v kabině po zápase?
Užili jsme si to, zakřičeli jsme si a brečeli jsme štěstím.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






