Po výhře 1:0 nad rumunskou Vaslui fotbalová Sparta nepostoupila do skupiny Evropské ligy. "Utkání bylo ovlivněné špatným výsledek z Rumunska," je jasné trenérovi Sparty Martinovi Haškovi.

Sparťané si velmi stěžovali na chování hráčů rumunského soupeře. "Hráči Vasluie v zápase dost zdržovali, což mi na zápas Evropské ligy přijde nedůstojné," zlobil se po zápase Hašek, podle kterého v závěru zápasu chyběl Spartě vyloučený Podaný. "Jeden hráč nám v závěru chyběl, věřím, že bychom si potom vynutili větší tlak," připomněl Hašek konec utkání.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se