Jako ve snu se nyní nejspíš cítí plzeňský záložník Petr Jiráček. S týmem kolem trenéra Pavla Vrby letos vyhrál v lize titul a probojoval se do Ligy mistrů. Jeho výkony navíc neunikly pozornosti reprezentačního trenéra Jiřího Bílka, který ho povolal na kvalifikační utkání do Skotska.

Jak se cítíte první den v reprezentaci?
Teď se tady teprve rozkoukávám. Musím říct, že jsem z toho měl trochu strach, ale v pohodě, všechno dobrý.

Z čeho jste měl strach?
Je to pro mě všechno nové. Pochopte, ještě před měsícem pro mě byla Liga mistrů i reprezentace úplně jinde. Zahrát si někdy za reprezentaci, bylo mým životním snem a ten se mi teď vyplnil.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se