Zaplněný stadion ve Štruncových sadech v Plzni se hodně rychle probudil z evropské euforie. Domácí Viktorka totiž nezvládla důležité ligové utkání se Spartou a prohrála 0:2. Spartě se tak povedla omluva za špatné vystoupení v Evropské lize a svému největšímu konkurentovi v boji o mistrovský titul utekla po pěti kolech už na osm bodů. V lize ještě nezaváhala a je jasným lídrem nejvyšší české soutěže.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












