Ladislav Vízek plzeňským fotbalistům Barcelonu přál. A dočkal se. "Nádhera," vydechl bývalý český reprezentant a olympijský vítěz z Moskvy 1980 v rozhovoru pro IHNED.cz krátce po losu základních skupin Ligy mistrů, který Západočechy přisoudil do skupiny H k Barceloně, AC Milán a BATE Borisov.
 
Co říkáte na plzeňský los?
Jsem z toho nadšený. Koukali jsme se na to se Šmícou (Vladimír Šmicer je Vízkův zeť - pozn. redakce) a když přišla na řadu Plzeň, říkali jsme do televize: Vytáhni H! A on to fakt vytáhl. Paráda. No řekněte, Messi proti Plzni. To aby postavili větší stadion. A lístek už nebude za tři stovky, to bude jen pro fajnšmekry. Ale stejně bude stadion vyprodaný.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se