Bývalý boxerský šampion Oscar De La Hoya neprožívá nejlepší časy. Po ukončení kariéry podobně, jako mnoho bývalých sportovních hvězd, hledá novou náplň života - zatím marně. V rozhovoru pro španělský network Univision přiznal, že byl závislý na drogách i alkoholu.

"Byl jsem na dně a myslel jsem na sebevraždu, ale nemám sílu na to, abych si vzal život," řekl boxer, který získal olympijské zlato v roce 1992 v Barceloně. Slavný boxer s přezdívkou "Golden Boy", který začal s tímto sportem v pěti letech a pokračoval v dráze svého otce i dědy, tak tehdy splnil slib, který dal dva roky před tím své matce, jež podlehla rakovině prsu.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se