Londýnský Arsenal se poslední den přestupového okna hodně činil a přivedl hned pět hráčů. Novými spoluhráči Tomáše Rosického se stali obránci Per Mertesacker a André Santos, záložníci Yossi Benayoun a Mikel Arteta a útočník Park Čchu-jong.
Na Arsenal se v poslední době všechno valilo. Odešli důležití záložníci Cesc Fábregas do Barcelony a Samir Nasri do Manchesteru City, další hráči jsou zranění a "Kanonýrům" se nepovedl vstup do sezony, který vyvrcholil nedělním debaklem 2:8 na Old Trafford od Manchesteru United. Manažer Arséne Wenger proto dobře věděl, že potřebuje tým bezpodmínečně posílit.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






