Po ostudné porážce v Norsku musel vypracovat analýzu, teď manažer fotbalové reprezentace Vladimír Šmicer věří, že se fotbalisté poučili a v důležitém kvalifikačním zápase ve Skotsku o postup na mistrovství Evropy předvedou zcela jiný výkon. „Přístup hráčů je úplně jiný. Je vidět, že informace, které jim dáváme, je zajímají,“ řekl Šmicer v rozhovoru pro HN před odletem do Skotska.
Jaká je atmosféra v týmu?
Myslím, že atmosféra je dobrá, kluci se na zápas těší. Víme, jak to dopadlo posledně, kluci to chtějí odčinit a všichni víme, jak je tento zápas důležitý pro vývoj kvalifikační skupiny. Kdyby se povedlo ve Skotsku vyhrát, tak myslím, že druhé místo nám už nikdo nevezme. Kluci pro to udělají maximum, teď jde o to, jestli to bude stačit, nebo ne.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






