V posledních dvou zápasech vstřelil tři góly. Obránce Michal Kadlec dvěma zásahy nasměroval český národní tým k vysoké výhře nad Ukrajinou 4:0 v přátelském zápase. Češi vyhráli poprvé od března, kdy v kvalifikaci porazili Lichtenštejnsko.
Co se s vámi děje, že se jste se takto rozstřílel?
Nevím, jestli jsem se rozstřílel. Byly to dvě penalty, jedna dobře kopnutá standardka od Dana Pudila. Jsem za to rád, tuhle sezonu jsem začal náramně. Už tam bylo z mojí strany všechno včetně třeba červené karty. Ale i tak je to nejlepší začátek, jaký jsem zažil. Ale dnešního výsledku jsme dosáhli díky dobrému výkonu týmu, který dnes šlapal. Je jedno, kdo ty góly dává, hlavně, že jsme po dlouhém půstu vyhráli.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






